Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB FRYŠTÁK
od 28.4. do 5.5.2024 - 18. týden

neděle 28.4. 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
farní kostel sv. Mikuláše 08:00 Za živou a + rodinu Zbrankovu, Musilovu, Horákovu a Hanákovu
10:00 Za + manžela Stanislava Skaličku a dvoje rodiče
pondělí 29.4. svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
kaple Panny Marie Pomocnice křesťanů 08:00 v kapli DISu
úterý 30.4. sv. Zikmunda, mučedníka
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za živou a + rodinu Žůrkovu
středa 1.5. sv. Josefa dělníka
farní kostel sv. Mikuláše 17:00 Za všechny, kdo prožívají těžkosti v práci nebo jsou bez práce
čtvrtek 2.5. památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za mír na Ukrajině
pátek 3.5. svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za + Jaroslava a Andělu Krajčovy
sobota 4.5. sobota 5. velikonočního týdne
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za + Jaroslava Stiborka a živou a + rodinu Stiborkovu, Adamíkovu a Mlčákovu
neděle 5.5. 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
farní kostel sv. Mikuláše 08:00 Za + Karla Jadrníčka a živou a + rodinu Jadrníčkovu, Strnkovu a Drábkovu
10:00 Za + Františka a Ludmilu Orsavovy a živou rodinu

• Ve sbírce na opravy kostela (nové ozvučení) se vybralo………... Děkujeme za vaši velikou štědrost!
  • Dnes je v sále DISu v 17:00 slavnostní zakončení kurzu Alfa. Děkujeme všem, kdo se do něho zapojili službou i modlitbou a všem, kdo ho celý absolvovali.
  • V pondělí je další setkání katechumenů, kteří se připravují na přijetí iniciačních svátostí – křtu, biřmování a eucharistie.
  • V úterý po večerní bohoslužbě bude setkání mužů nad Božím slovem následující neděle a knihou Richarda Rohra – Stát se moudrým mužem.
  • Ve středu o památce sv. Josefa dělníka bude bohoslužba v 17:00 pro všechny farníky i děti.
  • Pátek je první v měsíci. Od 17:00 bude výstav Krista svátostného, příležitost ke svátosti smíření. Po bohoslužbě výstav, litanie k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu, zásvětná modlitba a svátostné požehnání. Pak na faře setkání nad texty Písma následující neděle.
  • V neděli 5. května bude od 15:00 Cesta světla v přírodě. Sraz je u „Žaby“ za mostkem na louce směrem k Vítové. Cesta světla navazuje na 14 zastavení Křížové cesty s Kristem trpícím a umírajícím, čtrnácti zastaveními setkání s Kristem vzkříšeným. Zveme všechny farníky, zvláště pak rodiny s dětmi. Do této radostné cesty v záři slunce – vzkříšeného Krista zapojíme všechny – nesením obrazu, četbou jednotlivých zastavení, zpěvem. Vydejte se na cestu se vzkříšeným Pánem!
  • Od čtvrtku 2. května začnou pravidelné májové pobožnosti a to od 17:45 vždy v úterý a ve čtvrtek. Jste zváni!
  • Na stolečku u pokladnice je několik nových titulů knih, např. S mobilem do Božího království, Nic než důvěra – apoštolská exhortace papeže Františka o sv. Terezii z Lisieux, Evangelium podle Bohumila Hrabala a Letnice jsou pro život v síle Ducha.
  • Znovu upozorňujeme na letáčky na stolečku v předsíni kostela pro děti: Velikonoční kvíz pro děti 4.-9. třídy a Cestou dvou bratří pro děti školky a prvního stupně školy. Návod jwe na obojím. Kdo se chce zúčastnit namalujte, vyplňte a pošlete na danou adresu.

• Všem vám přejeme hezký sváteční den, přijměte požehnání. Děti, přijďte si pro obrázky, všichni přijměte požehnání.
POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY