Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB FRYŠTÁK
od 14.7. do 21.7.2024 - 29. týden

neděle 14.7. 15. neděle v mezidobí
farní kostel sv. Mikuláše 08:00 Za + Inocence a Ludmilu Jasenské a živou i + rodinu
10:00 Za + Annu Dlabajovou a sestru Boženu
pondělí 15.7. památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve
Dnes mše sv. není
úterý 16.7. Panny Marie Karmelské
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za řád karmelitánů v naší zemi
středa 17.7. bl. Česlava a sv. Hyacinta, kněží
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za děti na prázdninových táborech
čtvrtek 18.7. čtvrtek 15. týdne v mezidobí
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za živou a + rodinu Piňosovu a Bělákovu
pátek 19.7. pátek 15. týdne v mezidobí
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Na poděkování za dar života
sobota 20.7. sv. Apolináře, biskupa a mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
farní kostel sv. Mikuláše 18:15 Za + Stanislavu Pekařovou, živou rodinu a duše v očistci
neděle 21.7. 16. neděle v mezidobí
farní kostel sv. Mikuláše 08:00 Za + Ludmilu Vyskupovou, manžela, 2 syny, vnuka a zetě Josefa
10:00 Za farníky

• V uplynulém týdnu jsem prožíval na naší faře duchovní cvičení podle polského jezuity Józefa Augustyna. Mile mne překvapila velká otevřenost a vnímavost vůči Božímu slovu u všech účastníků.
  • Dnešním večerem začínají duchovní cvičení na Hostýně pro salesiány. Prosím o modlitbu za ně.
  • Uplynulý i tento týden mám ve farnosti službu já. Na faře bude na dovolené malá skupinka kapucínů. Ve farnosti bude příprava rodičů a kmotrů na křest dítěte a v neděli v 10:00 bude jeho křest.
  • Ve středu 17. července zveme všechny na pobožnost ke hrobu ctihodného Ignáce
    Stuchlého. Začínáme v 19:00.
  • Příští neděli bude také sbírka na opravy našeho kostela. Na stolečcích je prázdninové číslo Nezbedy a ještě několik kusů Farníčku.
  • Mezi knihami je nová - krásná i náročná - Kniha rozhovorů Erika Taberyho s bývalou slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Není jen o politice, ale hlavně o její i naší "člověčině". Jakými jsme a jakými lidmi usilujeme být.
  • Přijměte požehnání, děti, přijďte si pro obrázky. A mysleme v modlitbách na všechny děti a mládež na prázdninových táborech.
  • Přeji všem Bohem požehnaný sváteční den i celý další týden.
POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY